Фумігація зерна в вагонах-зерновозах

konteynera_z_vantazhem300.jpeg

Фумігація зерна в вагонах-зерновозах (продовольчого, насіннєвого, фуражного насипом) може проводитися, згідно письмової заявки власника вантажу. Таблетки препарату фосфіну вводяться або в потік зерна при його навантаженні в вагони, або, якщо це неможливо, поміщаються в вагони через навантажувальні люки на даху вагона через металеві зонди після його завантаження. Таблетки повинні бути рівномірно введені в усі люки вагона.

Фумігація також можлива за допомогою занурення спеціальних капсул з таблетками препарату у зерно на глибину до 2 м через кожен завантажувальний люк вагона. При використанні пластин / стрічок, занурення в зерно розподіляється рівномірно по довжині вагона на глибину 1 м. Експозиція 3-5 діб. ПКЕ - 25 г • ч / м3. (В залежності від застосовуваного препарату). Що стосується зараження хлібними кліщами, експозиція повинна складати -10діб. ПКЕ - 450 г • ч / м3.

Одержувач і контролюючі організації за місцем отримання (карантинні служби, митниця) повинні бути проінформовані відправником зерна про те, що зерно було знезаражено і до його огляду повинно бути перевірено на залишковий вміст фосфіну в повітрі і міжзерновому просторі згідно існуючого положення.

Фумігація (від лат. fumigare — обкурювати, диміти) — метод боротьби зі шкідниками шляхом повного заповнення обсягу газоподібними пестицидами (фумігантами), які задушують або отруюють шкідників. Фумігант — високотоксичний пестицид, хімічна речовина якого в газоподібному стані за певної температури, тиску та концентрації знищує окремі шкідливі організми.
Повернутися назад