Фумігація вантажу в трюмах суден

1_300.jpg

Фумігація вантажу в трюмах суден переважно здійснюється в транзиті. Відмінною рисою нашої компанії є виконання вимог країн-імпортерів щодо методів фумігації в порту навантаження та можливість забезпечення повного циклу транзитної фумігації.

Фумігація судна в транзиті повинна проводитися тільки на розсуд капітана судна. Це ясно повинні розуміти судновласники, фрахтователі та всі інші зацікавлені сторони під час розгляду питання про транспортування вантажу, який може бути заражений.

Для початку проведення фумігаційних робіт ПП «ФДС» завчасно отримує заявку та інформацію від фірм-агентів про передбачуваний час прибуття та вантаж судна із зазначенням країни, куди слідує вантаж і кількість тонн.

Судна морського та річкового флотів, на яких передбачається знезараження вантажу, повинні відповідати всім вимогам безпеки для обробки вантажу фумігантами.

Інспекція трюмів для визначення готовності судна до фумігації повинна проводитися до початку його навантаження, коли трюми ще порожні.

Після закінчення завантаження судна і проведенні підготовчих робіт фумігаційна команда приступає до фумігації вантажу.

Після виконання всіх робіт вся важлива інформація про фумігацію заноситься до фумігаційного сертифікату.

Фумігація (від лат. fumigare — обкурювати, диміти)  — метод боротьби зі шкідниками шляхом повного заповнення обсягу газоподібними пестицидами (фумігантами), які задушують або отруюють шкідників. Фумігант — високотоксичний пестицид, хімічна речовина якого в газоподібному стані за певної температури, тиску та концентрації знищує окремі шкідливі організми.
Повернутися назад