Фумігація контейнера з вантажем

2.jpg

До початку фумігації контейнера, керівник фумігаційних робіт спільно з представником замовника, ретельно проводять зовнішній огляд для визначення технічного стану. Потім сповіщають всіх працівників, які перебувають на території, де знаходяться контейнера, про майбутню фумігацію та заходи особистої та громадської безпеки.

З моменту закінчення підготовки контейнера до фумігації, на весь час обробки на дистанції не менше п'ятидесяти метрів від контейнерів, в яких проводяться фумігаційні роботи, з навітряного боку, встановлюється пост чергового (представника замовника). Він відповідальний за те, щоб в зону не проникли особи, які не беруть участь у фумігації.

Щоб уникнути не обґрунтованої затримки контейнерів під газацією, необхідно у короткі терміни проводити всі підготовчі роботи для фумігації контейнерів. Домагатися скорочення часу газації та дегазації використовуючи всі сучасні технології.

Фумігація (від лат. fumigare — обкурювати, диміти) — метод боротьби зі шкідниками шляхом повного заповнення обсягу газоподібними пестицидами (фумігантами), які задушують або отруюють шкідників. Фумігант — високотоксичний пестицид, хімічна речовина якого в газоподібному стані за певної температури, тиску та концентрації знищує окремі шкідливі організми.
Повернутися назад