Аерозольна обробка

aerozolnaya_obrabotka300.jpg

На сьогоднішній день аерозольна обробка є сучасним і ефективним способом проведення винищувальної та профілактичної обробки. Однак, окрім правильно підібраного обладнання необхідна технологія, яка визначає порядок і умови для обробки і забезпечує її ефективність.

При використанні якісного, правильно підібраного обладнання, застосовуючи якісні реагенти та дотримуючись технології обробки - результат буде забезпечений.

При аерозольній обробці, необхідно визначити з чим доведеться боротися, врахувати тип використовуваного препарату, відкрите або закрите приміщення, кількість необхідного розчину.

Потім, беручи до уваги всі чинники,необхідно вибрати генератор - холодного або гарячого туману.

Аерозольна обробка особливо ефективна при боротьбі з літаючими комахами, не тільки завдяки контактній дії крапель аерозолю, а і за рахунок фумігаційного ефекту пестицидів.

Фумігація (від лат. fumigare — обкурювати, диміти) — метод боротьби зі шкідниками шляхом повного заповнення обсягу газоподібними пестицидами (фумігантами), які задушують або отруюють шкідників. Фумігант — високотоксичний пестицид, хімічна речовина якого в газоподібному стані за певної температури, тиску та концентрації знищує окремі шкідливі організми.
Повернутися назад