Фуміганти

1.jpg

Phostoxin®

Фумігант Phostoxin® був створений вченими Degesch у 1951 році і з того часу ефективно використовується для боротьби зі шкідниками продукції під час зберігання. Таблетки і пігулки фуміганта Фостоксина містять 56 - 57% фосфіду алюмінію (активний компонент) і 43 - 44% інертних компонентів, які контролюють виділення газоподібного фосфіду. Таблетки і пігулки починають виділяти фосфін з невеликою затримкою, тривалість якої залежить від температури і вологості повітря. Так як пігулки менше таблеток, то і розкладаються вони швидше. Фосфін діє на всіх шкідників сільськогосподарської продукції незалежно від стадії їх розвитку, а також на гризунів, що проникають на склад ззовні. Газ проникає в усі види пакувальних матеріалів, а також в герметично упаковані товари. Оскільки фосфін вступає в реакцію з міддю, мідними сплавами, сріблом і золотом, ці метали слід піддавати захисту під час фумігації.

2.jpg

Magtoxin®

Magtoxin® увійшов на ринок в кінці 1970-х і використовується при більш низьких температурах ніж Phostoxin®. Магтоксин інсектицидно активний. Він швидко проникає крізь пакувальні матеріали, а також всередину герметично запакованих товарів. Фосфід водню ефективно знищує дорослих шкідників запасів зернових (довгоносика амбарного і рисового, точильника зернового, Капрова жука, вогнівку південну комірну, види зернової молі та ін.), А також, коли вони знаходяться в стадіях яєць, личинок і лялечок. Аміак і вуглекислий газ діють як захисні гази. Так як Магтоксин розкладається майже повністю, то залишковий пил практично не містить нерозкладеного металевого фосфіду, на відміну від продуктів, що містять фосфід алюмінію. Магтоксин розкладається набагато швидше, ніж продукти, що містять фосфід алюмінію. Максимальна концентрація виділеного магтоксин фосфіду водню досягається вже через 24-36 годин. Для порівняння, за однаковий проміжок часу і при однакових умовах (вологість 60% і температура 20 ° С) продукти на основі фосфіду алюмінію виділяють близько 72% фосфіду водню, в той час як фосфід магнію виділяється повністю.

3.jpg

Phostek®

Заснована в 1949 році BEQUISA є лідером на бразильському ринку фумігантів, таких як PHOSTEK®. Інсектицидний фумігант для боротьби з шкідниками запасів методом газації (фумігації) в складах, елеваторах, вагонах, суднах. Забезпечує швидке та повне знищення повного комплексу шкідників запасів (комах, кліщів, гризунів) незалежно від фази розвитку та кількості. При правильній технології забезпечує контроль над розвитком і розмноженням, забезпечуючи надійний захист продукції. Не впливає на схожіть насіннєвого матеріалу. Не фітотоксичний до зерна та іншої продукції. Не накопичується і змінює властивості. Ефективно та швидко проникає через пакувальні матеріали. Для більш детальної інформації прочитайте тарну етикетку, або зв'яжіться з представником компанї для отримання особистої консультації.

4.jpg

Джин

Джин - фумігант для знищення шкідників запасів у різних стадіях розвитку. Переваги препарату: